Apie mus

 

sportinių šokių klubas "cafe latino vilnius"

Vilniaus  šokių asociacijos sportinių šokių klubas „Cafe Latino Vilnius“ yra Lietuvos sportinių šokių federacijos narys. Klubo nariai yra daugelio respublikinių ir tarptautinių sportinių šokių varžybų prizininkai ir nugalėtojai. Pagrindinė klubo veikla yra sportinių šokių atlikėjų ruošimas sportinių šokių varžyboms. Klube mes taip pat turime "Show Dance" šokių treniruotes, vedame pramoginių ir Lotynų Amerikos šokių kursus suaugusiems, mokome šokti individualiai, organizuojame seminarus, varžybas, keliones ir šokių treniruočių stovyklas mūsų klubo nariams.

 

KLUBO VADOVAS

DAINIUS JOFFĖ - sportinių šokių treneris - pedagogas, Lietuvos sportinių šokių federacijos nacionalinės "C" kategorijos sportinių šokių teisėjas, šokio mokytojas - ekspertas. Sportinių ir pramoginių šokių seminarų, mokymo programų, atvirų pamokų mokytojams ir treneriams autorius. 10 metų vadovavo Klaipėdos sportinių šokių klubui "Cafe Latino" ir išugdė ne vieną sportinių šokių porą, kuri gali pasigirti puikiais rezultatais ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje, o 3 metų pedagoginio darbo patirtis Kopenhagoje suteikė galimybę pasisemti neįkainojamos patirties iš geriausių Danijos sportinių šokių specialistų. Kopenhagoje Dainius Joffė vadovavo sportinių šokių klubui "Dance Cafe", kuris savo veiklą sėkmingai tęsia ir dabar. Grįžęs į Lietuvą Dainius Joffė įkūrė Vilniaus šokių asociaciją ir sportinių šokių klubą "Cafe Latino Vilnius" ir toliau tęsia savo profesionalią pedagoginę veiklą jaunuosius šokėjus vesdamas tiesiai link aukščiausio tikslo šokių aikštelėje. Viso pedagoginio darbo patirtis šokių pasaulyje dirbant su įvairaus amžiaus grupėmis - 15 metų .

 

TRENERIAI

MARIUS MATULIS - nacionalinės "B" klasės sportinių šokių šokėjas, daugkartinis respublikinių ir tarptautinių sportinių šokių varžybų prizininkas ir nugalėtojas. Treneris Marius "Cafe Latino Vilnius" klube dirba su sportinių šokių šokėjais, o taip pat veda užsiėmimus suaugusiųjų šokėjų grupėms.

 

DIANA PAUNKSNYTĖ - diplomuota šokio pedagogė baigusi šokio edukologijos magistrantūrą Lietuvos edukologijos universitete.  Trenerė Diana klube dirba su "Show Dance" šokėjų grupėmis ir mažųjų šokėjų "Baby Dance" pradinio ritminio ir fizinio rengimo grupėmis. Pradėjusi savo šokio kelią nuo sportinių šokių šiuo metu daug laiko skiria "Show" ir "Hip - Hop" šokių stiliams. Šių stilių taip pat moko ir vyresniuosius "Cafe Latino Vilnius" klubo šokėjus. Dirbdama su įvairaus amžiaus grupėmis trenerė Diana yra tapusi daugkartine įvairių respublikinių bei Europos šokio konkursų ir festivalių čempionė ir prizininkė.